24.04.2018 11:17:00

Akbank’tan Kahve Dünyası’na Özel Kampanya

Akbank’a özel Kahve Dünyası’nda Hopi mobil ödemelerinde 10 Paracık kazanma fırsatın olduğunu biliyor musun!

Akbank Hopi Mobil Ödemelerde 10 Paracık!

Nisan sonuna kadar geçerli bu kampanyada Kahve Dünyası’nda ödemesini HOPİ’ye ekleyip Neo ile 30 TL alışveriş yapan 10 Paracık kazanıyor.

Kampanya Detayları

Hopi uygulaması üzerinden Masterpass cüzdan uygulaması ile yapacağınız mobil ödemelerinizde Neo’ya özel 10 Paracık kazanırsınız.

Yalnızca Kahve Dünyasında geçerli bu kampanyada Masterpass cüzdan uygulamasına Neo’yu eklemeniz ve ödemeyi Neo ile yapmanız gerekir.

Her bir kart için en fazla 1 defa kampanyadan faydalanılabilir ve en fazla 10 Paracık kazanabilir. Kampanya Firma'nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
Akbank Kampanyaları


Akbank Markası veya Akbank’tan Kahve Dünyası’na Özel Kampanya ile ilgili Akbank Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Akbank

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Akbank’tan Kahve Dünyası’na Özel Kampanya ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Akbank Kampanyaları


Akbank’tan Sevgililer Gününe Özel Kampanya

Akbank’tan Sevgililer Gününe Özel KampanyaNeo alışverişte de kazandırıyor aşkta da! Neo ile 100 TL üzeri giyim, restoran, çiçek harcamalarına özel 10, toplamda 50 TL chip-para! ...

Devamı...

Akbank Beymen Club Kampanyası

Akbank Beymen Club KampanyasıBeymen Club’dan yapacağın tüm alışverişlerinde %25 indirim kazanma fırsatı Akbank Direkt’te!...

Devamı...

Akbank’tan McDonalds Kampanyası

Akbank’tan McDonalds KampanyasıAkbank Direkt sayesinde, McDonalds’ın 19,95 TL’lik kampanyası ile karnımızı doyasıya doyuruyoruz. Akbank Direkt fırsatını kaçırmayın!...

Devamı...

Tüm Akbank KampanyalarıAçıklamalar: akbank hopi kampanyası, akbank kampanyası, akbank 10 paracık kampanyası, akbank kampanyaları, akbank