12.12.2017 13:58:00

Migros “Money Bonus” Fırsatı

Migros mağazalarında Money Bonus ile tek seferde yapacağın 15 TL ve üzeri traş bakım ürünlerine %30 indirim fırsatın var!

Money Bonus Fırsatı

Migros’un kaçırılmaz Money Bonus fırsatı! Bu kampanyada %30 indirim fırsatın var.

Kampanya Detayları

Migros, 5M Migros, Migrosjet, Kipa mağazalarında ve sanal marketlerde Money Bonus Kredi kartı ile yapacağın alışverişlerinde geçerlidir.

Tıraş makineleri ve tıraş bıçakları kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya dâhil olan ürünler; tıraş köpüğü, tıraş sabunu, kremi, jeli, kolonyası, tıraş sonrası bakım ürünleri.

Alışverişinize Money Bonus kredi kartı ile başlayarak ödemeyi de Money Bonus Kredi kartı ile yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. Her müşteri kampanyadan en fazla 10 TL indirim alabilecektir.
Migros Kampanyaları


Migros Markası veya Migros “Money Bonus” Fırsatı ile ilgili Migros Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Migros

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı. Migros “Money Bonus” Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Migros Kampanyaları


Migros’da Gördüğünüze İnanın!

Migros’da Gördüğünüze İnanın!Evet, Migros’un bugüne özel kaçırılmaz bir kampanyası var. Bugün duyduklarınıza da gördüklerinize de inanın! ...

Devamı...

Migros’da Bayram Şenliği!

Migros’da Bayram Şenliği!Bayram şekeri ve bayram çikolatalarına özel Money kampanyasını kaçırma. ...

Devamı...

Migros’dan “10 Money” Hediye

Migros’dan “10 Money” HediyeMigros’dan bir kaçırılmaz fırsat daha! Tek seferde yağacağınız 30 TL ve üzeri bakliyat, bulgur, pirinç, salça ve un alışverişlerinize “10 MONEY” hediye! ...

Devamı...

Tüm Migros KampanyalarıAçıklamalar: migros kampanyası, migros money bonus kampanyası, migros money kampanyası, migros kampanyaları, migros