13.12.2017 10:49:00

2018 Media Markt Kampanyası

Aralık sonuna kadar geçerli olacak Media Markt kampanyasında, kredi kartınız ile tek seferde gerçekleştireceğiniz 1000 TL üzeri alışverişlerinizde 100 TL MaxiPuan kazanırsınız.

Media Markt 100 TL Maxipuan!

Maximum Mobile özel bu kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulamasından “Kampanyalar” bölümüne gelerek “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kampanya Detayları

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ve Bankamatik Kartı kampanyaya dahil olan kartlardır.

Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Media Markt Kampanyaları


Media Markt Markası veya 2018 Media Markt Kampanyası ile ilgili Media Markt Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Media Markt

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı. 2018 Media Markt Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Media Markt Kampanyaları


Media Markt’ten Beyaz Eşya Fırsatı

Media Markt’ten Beyaz Eşya FırsatıMedia Markt’in %20 indirimini duymayan kalmasın! Beyaz Eşyalarda Süpürge ve Ütülerde anında %20 indirim. ...

Devamı...

Media Markt’ten Web’e Özel Kampanya

Media Markt’ten Web’e Özel KampanyaMedia Markt’in mutfak günleri başladı! ...

Devamı...

Media Markt’ten MaxiPuan Fırsatı!

Media Markt’ten MaxiPuan Fırsatı!Maximum kartın ile mediamarkt.com.tr’den tek seferde yapacağın peşin ya da taksitli. 1000 TL ve üzeri ilk alışverişine özel 100 TL MaxiPuan! ...

Devamı...

Tüm Media Markt KampanyalarıAçıklamalar: 2018 media markt kampanyası, 2018 media markt kampanyaları, 2018 media markt maxipuan kampanyası, 2018 media markt kampanya, media markt kampanyası